גישור ובוררות – פתרון סכסוכים "מחוץ לקופסא" ובבתי משפט

גישור ובוררות –  פתרון סכסוכים "מחוץ לקופסא" ובבתי משפט

רונן סטי ושות' הנו משרד עו"ד מסחרי ומוביל בישראל בתחומי הבוררות המסחרית והבינ"ל, כמו גם בפתרון סכסוכים עסקיים בדרכים חדשניות מחוץ לכותלי בתי המשפט. משרדינו מתמחה בניהול ליטגציה הסכמית(התדיינות) בבתי משפט עד להכרעת הסכסוך  באופן סופי בפסק דין, לצד חתירה מתמדת לנצח את הסכסוך "מחוץ לקופסא" גם קודם לכן.

עו"ד רונן סטי, חבר וועדת הבוררות הבינלאומית  שליד ה – International Court of Arbitration בפאריז, יו"ר הפורום לבוררות ויישוב סכסוכים בלשכת עורכי הדין בישראל מזה 4 שנים ויו"ר הוועדה המחוזית לבוררות ויישוב סכסוכים במשך 8 שנים בלשכה, נחשב לעו"ד , בורר ומגשר בעל השפעה ומוניטין בינ"ל.

משרדנו פועל בקשת תחומים עסקיים רחבה, כמו גם בענף הבניה ובזירה הבינלאומית. בכלל זאת מתמחה המשרד בניהול הליכי ליטיגציה הסכמית בבתי משפט, תוך חתירה להכרעה ולפתרון יעילים "מחוץ לקופסא", בין אם בסלילת הדרך להכרעה בבית משפט, ובין אם מחוץ לו.

בקשת פעילויות המשרד בתחום העסקי צבר המשרד ניסיון משפטי בתחום העסקי, ענף הבניה והתשתיות, עסקים משפחתיים, סכסוכי נדל"ן, סכסוכי שותפים, יחסי ספק – לקוח מסחריים ובינ"ל, דיני תאגידים, יחסי הפצה מסחריים ובינ"ל, ירושה ואחרים; ככל שמדובר ביחסים עסקיים המבוססים על אמון אישי, יש ליישום הדרכים החדשניות במשפט יתרון יחסי ובדר"כ גם מכריע.

העיקרון המנחה אצלנו הוא שעסקים לא זקוקים לשנים של התדיינות בבתי המשפט כדי לפתור סכסוכים, אלא אם כן אין ברירה אחרת טובה יותר ובדרך כלל קיימת כזו. היכן שיש להילחם במשפט, ובכלל זאת בבתי משפט להשגת הניצחון המשפטי, נעשה כן בכל העוצמה וללא חת; היכן שיש הזדמנות להכרעה בדרכים חדשניות, כדוגמת בוררות אחראית עם ערכאת ערעור, ניסוח מתווה דיוני יצירתי בבימ"ש, או "הסכם שלום" אחראי -ראוי לממש אותן ויפה שעה אחת קודם!

המשרד מקיים מחלקה ייחודית לדיני הבוררות, ייצוג לקוחות בתיקי בוררות כמו גם בקשות לאישור, ביטול, תיקון וערעור על פסקי בורר וכן טיפול בצווים זמניים ודחופים – זהו "המגרש הביתי";  עו"ד סטי נמנה על הבוררים והמגשרים העסקיים המובילים בישראל - לשילוב מיוחד זה בין עו"ד מנוסה וגורם אובייקטיבי מוערך יש ערך מיוחד בעת ייצוג לקוחות במשפט בזמן אמת.

המשרד משלים פעילותו כמשרד מייעץ, המסייע בידי לקוחותיו לא רק בקרות סכסוך עסקי, אלא גם בתכנון אסטרטגי משפטי למניעת סכסוכים וליווי משפטי קבוע במהלך העסקים השוטף של הפירמה.

לכל אחד מגיע לנצח את הסכסוך שלו וככל שרק ניתן "מחוץ לקופסא" - זו דרכינו!

 

ליצירת קשר: טל.03-6137070 ; פקס' 03-3730003;

דוא"ל ronen@setty-law.com

 

 

 

דברו איתנו

054-2603000