מו"מ משפטי

"In business, you don't get what you deserve, you get what you negotiate". (Chester L. Karrass)

הצלחתו של היחיד והחברה הנדרשים לליווי משפטי מושפעת באופן מכריע מכשרונו של עורך הדין כמנהל משא ומתן משפטי. במציאות בה 85% מן הסכסוכים בבית המשפט מוכרעים ללא צורך בפסק דין המכריע בין טענות הצדדים, אין מחלוקת כי רבים מן התיקים מסתיימים "בדרך" בהסכם כזה או אחר. הסכם זה אשר זוכה פעמים רבים לכינוי "הסדר פשרה" איננו אלא תוצאה של ניהול משא ומתן משפטי עם הצד שכנגד ופרקליטו.

משרדנו נותן דגש על ניהול משא ומתן משפטי בעת ייצוג לקוחותנו לאור האמור לעיל מתוך שאיפה להשיג את הישגים גבוהים בעסקאות מסחריות מחד ולפתור סכסוכים עסקיים, מאידך. ספרו של עורך הדין רונן סטי, "הסכם מנצח" יישוב סכסוכים בהסכמה, הוצאת פרלשטיין – גנוסר בע"מ, התשס"ח – 2008 חובר בדיוק למטרה זו. הספר המבוסס על מחקרים בתחום שנערכ בחו"ל במשך שנים רבות וניסיון רב שנצבר בישראל, בין היתר על ידי מחבר הספר בעת פתרון סכסוכים עסקיים רבים כפרקליט וכמגשר.

מו"מ משפטי מתחיל עוד טרם פניה לצד שכנגד. הוא מתנהל לא רק על השולחן, אלא גם מעבר לו, ויש עמו שילוב אסרטגיה ושימוש בטקטיקות מתקדמות. מו"מ משפטי אינו מתנהל רק על הפער הכספי כי אם על אופן ניהולו של הסכסוך (בימ"ש, בוררות חכמה, גישור ועוד) ואפשרויות ל"הגדלת העוגה" בפתרונו. מו"מ משפטי אינו מתנהל רק על האותיות הקטנות של ההסכם אלא על ניסוחו בדרך אשר תחסוך אי הבנות בהמשך. גישת מו"מ הישגי המיושמת ע"י עו"ד סטי ואף נלמדת באקדמיה כיום נוסתה בהצלחה במקרים רבים. היא מבוססת על 7 אבני דרך המשתלבות ביניהן ויוצרות עוצמה רבה המכוונת להשיג הסכם הגיוני והוגן לשם סגירת עסקה מוצלחת או פתרון סכסוך באופן משביע רצון. אין ספק כי כיום אין בידי הידע המשפטי ואף הכלים המשפטיים די. אליהם להיות משולבים ביכולת ניהול משא ומתן מקצועית מן המעלה הראשונה.

 

דברו איתנו

054-2603000