גישור במשפחה

גישור בתחום המשפחה הנו הליך הגישור המחייב נגיעה ברגשות העמוקים ביותר של האדם. למרבה הצער, תוכניות וציפיות הקיימות בתחילת הדרך המשותפת משתנות לאורך הזמן ורבים מוצאים עצמם במשבר יחסים עמוק המחייב את הפסקת החיים המשותפים ויציאה לדרך חדשה.

משרדנו עוסק בתחום גישור במשפחה ובין בני זוג. אנו עושים זאת לא פעם בצוותים באופן העולה בקנה אחד עם הרגישות המיוחדת המתחייבת בנסיבות העניין של גירושין.

הליך הגישור מוביל להסכם יחסי ממון הכולל חלוקת רכוש, קביעת גובה המזונות, עריכת הסדרי ראיה אחראיים ויצירת הסכמות נוספות הנוגעות לחיי המשפחה הנפרדים ובמיוחד לילדים להם דואגים ההורים יותר מכל. בסיום הליך הגישור יש בידי הצדדים הסכם גירושין הניתן לאישור בבית המשפט לענייני משפחה לפי חוק יחסי ממון, התשל"ג – 1973 ובבית הדין הרבני המוסמך לשם קבלת גט פיטורין. הגישור חוסך לא פעם שנים של מרירות, מתח ותחושה של אובדן שליטה המתחלפים בהזדמנות לפרק ב' מוצלח בחיים האישיים של כל אחד.

נוסף להליכי גישור מיוחדים אלה אנו מקיימים הליכי גישור המסדירים סכסוכי ירושה בין יורשים. סיום מחלוקות אלו בגישור מסייע על סיום מהיר שלהם לצד שמירת המרקם המשפחתי במקרים מסוימים בהם הפניה לגישור לא היתה מאוחרת מדי.

הפן השלישי של גישור במשפחה הנו ליווי עסקים משפחתיים, במיוחד בשלבי המעבר מדור לדור המחייבים מתן התייחסות מקצועית לאורך קבלת ההחלטות המכריעות בשלבים השונים.

כל אלה יחדיו מנוהלים על ידי עו"ד רונן סטי ו /או מגשרים מוסמכים מטעמו הפועלים לשם פתרון הסכסוך בדרך מקצועית, הוגנת והגונה.

 

דברו איתנו

054-2603000